Müşteri Görüşleri

"Akademik çevirilerde tanıdığım en iyi isim diyebilirim. İşlerini iyi sahiplenen, zamanlaması iyi olan, vaat ettiği günde geri dönüş yapan, proofreadinge dahi gerek kalmadan yayınlarımızın kabul aldığı tek adres oldu şu ana kadar. Türkçeden İngilizceye olduğu kadar, İngilizceden Türkçeye kitap çevirilerinde de çok iyi çalışan bir isim. Sadece çevirmenlik değil, editörlük, eleştirel okuma ve düzenleme konusunda çok tecrübeli, iyi bir sayfa tasarımcısı. Her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Başarılarınız daim olsun."

Dr. Öğr. Üyesi Pelin Uymaz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi

"Uzun süredir birçok yayınımın çevirisi için başvurduğum ve sürekli kısa sürede dönüt alabildiğim sizlerin katkısıyla uluslararası indekslerde taranan nitelikli dergilerde birçok yayınım çıktı. Dergilerin editörlerinden veya hakemlerden şu ana kadar çevirilerle ilgili bir eleştiri almadım. Sizinle çalışmaya devam edeceğim. Akademik çalışma yapan bilim insanlarına gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim."Doç. Dr. H. E. Adıyaman Üniversitesi, Eğitim Fakültesi

"Sizinle son iki yıldır farklı çalışmalarımın çevirisi için görüştük. Makalelerimin çevirilerini zamanında ve eksiksiz olarak yaptınız. Revizyonlar da yardımcı oldunuz. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim :)"H. H. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

"Sizden uzun zamandır çeviri desteği alıyorum. Ulusal ve uluslararası yayınlarımda şimdiye kadar çeviri konusunda hiç eleştiri almadım. Ayrıca çevirilerimin titizlikle ve çok hızlı bir şekilde yapılıyor olmasından dolayı çok memnunum. Sağlık Bilimleri alanında çeviri ihtiyacı olan akademisyenlere denemelerini tavsiye ederim."

Yard. Doç. R. M. Doğu Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi

"Hocam yıllardan beri sizinle çalışırım, yaptığınız iş, dostane yaklaşımınız ve alandaki tecrübenizle pek çok çalışmamın çevirisini size yaptırdım ve pek çok insana samimiyetle sizi önerdim. Kalite ve güven çizginizi koruyup tecrübe edindikçe bunu işinize yansıtmanızı takdir ediyorum. Birlikte çalışmaya devam…"


Doç. Dr. Behcet Öznacar Yakındoğu Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Başkanı

"Şahsım ve diğer akademisyen arkadaşlarım yaptığınız çeviri ve proofreading işlerinden o kadar memnunuz ki daha önce uluslararası çalışan firmalardan da destek aldığımız halde dil sorunuyla makalemiz ret almıştı. Sizinle yaptığımız çalışmalarda öyle sorunlar yaşamadık, hatta makalelerimiz SCI ve Q2 dergilerinde yayınlandı. Çok çok teşekkür ederiz."

Yard. Doç. Ş.A.

"Alana hakim, işini profesyonel olarak yürüten bir çeviri şirketi. Dikkatli ve özenli çalışmaları, kısa sürede ve kolayca ulaşılabilmeleri nedeniyle çevirilerine her zaman güvenebiliyorum."Dr. Öğr. Üyesi F. O. Selçuk Üniversitesi, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu

"Piyasada gün geçtikçe artan çeviri hizmetleri aynı zamanda kaliteyi azaltabilmektedir. Ancak sizlerin ilgi ve alakası ziyadesiyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Gerek nazik yaklaşımınız gerekse de hoşgörülü tavrınız tercih edilmeniz için yeterli nedenlerdendir. Bunun yanısıra çeviri alanındaki yetkinliğiniz de takdire değerdir."

İ......B..... Mardin Artuklu Üniversitesi